Sponzoring

Společnost BAU-STAV a.s. investuje nemalé finanční prostředky do darů a reklamy. Podporuje zejména tyto oblasti:

 

Sport:

 

HC Energie Karlovy Vary

Česká sledge hokejová asociace

HC Baník Sokolov

Sportovní sdružení BK Karlovy Vary

Charitativní organizace:

 

Mateřské Centrum Drahovice

Denní centrum Mateřídouška

Nadační fond Pomoc popáleným

DOP - HC s.r.o.

Ostatní:

 

SPŠ Loket

SPŠ Keramická K.Vary

pdf
Denní centrum Mateřídouška
pdf
Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Karlovy Vary
pdf
Město Karlovy Vary
pdf
Mateřské centrum Pavouček
pdf
Jezdecká stáj Gabrielka
pdf
Denní centrum Mateřídouška
pdf
Mateřské centrum Karlovy Vary

 

Česká sledge hokejová asociace
 

Česká sledge hokejová asociace

V souvislosti s podnikáním slýcháme čím dál častěji termín „sociální odpovědnost" (dobrovolné, zákonem nepředepsané úsilí podniků jednat při své běžné obchodní činnosti tak, aby bylo dosaženo sociálních a ekologických cílů v oblastech podpory nových dovedností, vytváření pracovních míst, otázek mládeže a místního rozvoje, podnikání či odpovědného zadávání veřejných zakázek).

A právě sociální odpovědnost je důležitou součástí naší podnikové kultury. Například na začátku léta 2012 BAU-STAV prostřednictvím Ing. Milana Špičky sám inicioval schůzku v představiteli českého sledge hokeje, kterému se u nás věnuje bezmála stovka tělesně postižených sportovců, za účelem jeho podpory. Po krátkém jednání se již v červenci mohla Česká sledge hokejová asociace těšit ze sponzorského daru. BAU-STAV se tak stal partnerem organizace, která zastřešuje českou sledge hokejovou ligu a státní reprezentaci, které se již během své krátké působnosti může pochlubit ziskem dvou stříbrných medailí z ME v italském Pinerolo a z MS skupiny B v americkém Bostonu, zároveň zabezpečující účast ve skupině A pro příští světový šampionát.

Finanční prostředky od naší společnosti poslouží sledge hokejistům k pokrytí nákladů reprezentačního soustředění v rámci přípravy na mistrovství světa skupiny A ve sledge hokeji.

Věříme, že sociálně odpovědné jednání společnosti BAU-STAV může být příkladem pro ostatní podnikatelské subjekty, které se v této oblasti doposud neangažují. 

 

Denní centrum Mateřídouška Chodov 

Denní centrum Mateřídouška ChodovDenní centrum Mateřídouška, o.p.s., které poskytuje v rámci denního stacionáře sociální služby lidem s mentálním a kombinovaným postižením bez ohledu na věk a stupeň postižení, se v roce 2008 zaměřilo na zkvalitnění a rozšíření rehabilitační péče, aby vyšlo vstříc požadavkům klientů s kombinovaným postižením. V této souvislosti koupilo moderní, anatomickou, plně automatickou vanu, vhodnou pro vodní rehabilitaci, která se používá v lázeňských provozech a nabízí širokou škálu vodoléčebných procedur.

Pořízení nové vany si však vyžádalo rozsáhlou rekonstrukci koupelny. Bylo nutné demontovat stávající zařízení a připravit rozvody vody a základovou desku pro montáž. Velmi rádi jsme se této práce ujali a kromě její realizace jsme dennímu centru přispěli i nemalou finanční částkou. Vodní rehabilitace je u klientů Mateřídoušky velmi oblíbená a má jednoznačně pozitivní vliv na jejich celkový zdravotní stav.