O nás

BAU-STAV a.s. - představení společnosti


V březnu 2019 oslavila naše společnost už dvacet osm let úspěšného fungování na trhu (datum založení 19. 3. 1991), během kterých jsme se vypracovali na jednu z nejvýznamnějších stavebních firem v Karlovarském kraji s ročním obratem přes 545 milionů korun (2017).

Zatímco v první polovině devadesátých let jsme se s dvaceti kmenovými zaměstnanci věnovali především rekonstrukcím rodinných domů, budov a firemních objektů, dnes je záběr naší firmy mnohem širší.

BAU-STAV a.s. Karlovy VaryS více než 300 pracovníky se firma BAU-STAV zabývá nejen pozemním stavitelstvím, ale také inženýrskými a dopravními stavbami, stavbami občanské vybavenosti, bytovými domy, hotely, lázeňskými středisky, zdravotnickými zařízeními, kulturními a architektonickými památkami, revitalizacemi a nakonec úspěšně i vlastními developerskými projekty. Mnohé z našich projektů přitom přispěli k rozvoji Karlovarského kraje.

Při této činnosti preferujeme originální řešení, maximální hospodárnost práce, potřebné technologické zajištění a to vše s použitím ekologicky šetrných technologií.