Stavební činnost

Stavební činnostOd doby založení firmy až po současnost se náš záběr v oblasti stavebnictví značně rozšířil. Zpočátku jsme se soustředili na rekonstrukce a opravy objektů, a to včetně rodinných domů. Po získání zkušeností a s rostoucím počtem kvalifikovaných zaměstnanců jsme se pustili i do akcí větších rozměrů.

Postupně se naší doménou staly stavby občanské vybavenosti, administrativní budovy, stavby a rekonstrukce výrobních závodů a také rekonstrukce zdravotnických zařízení. Díky referencím jsme se dostali do podvědomí široké veřejnosti, a to jak laické, tak i odborné.

 

V současné době jsme schopni realizovat i další stavební díla, která bychom bez zkušeností a kvalifikovaných odborníku nebyli schopni dosáhnout. Zde je kompletní výčet oblastí a charakterů staveb, které jsme schopni dle požadavků zadavatele (investora) zrealizovat: 

Poradenství v oblasti stavebnictví a architektury

Tato činnost nás opravňuje k vedení a řízení pozemních staveb. V současné době disponujeme 17 kvalifikovanými zaměstnanci s oprávněním zajišťovat potřebné úkony, a to jak v zajištění stavby, tak i v samostatné projekční činnosti. Autorizace je vydávána „Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě."